Naklejki na ścianę do pokoju dla dzieci

Pokój dziecka to szczególne miejsce, wpływające na jego rozwój oraz samopoczucie. Należy zatem zadbać o to, aby był on urządzony z pomysłem. Nie może zabraknąć w nim zabawek, żywej palety kolorów, różnorodnych struktur oraz innych dziecięcych dekoracji. Ściany również nie powinny zostać jednolite, w smutnym kolorze. Doskonałym urozmaiceniem okazują się specjalne naklejki do pokoju malucha, które uczynią go bardzo pomysłowym, a ponadto są stosunkowo niedrogim rozwiązaniem.

Jak sprawić by pokój dziecka był dla niego przyjemny również w nocy?

W tym przypadku idealnie sprawdzą się świecące w ciemności naklejki naścienne. Najczęściej spotykane w kształcie gwiazd, księżyca lub planet. Można przykleić je tak, aby tworzyły galaktykę, co z pewnością umili dziecku zasypianie. Świetnie sprawdzą się również na suficie.

Indywidualny wystrój pokoju dziecka

Personalizowany pokój?-  Dlaczego nie?!

Na polskim rynku można znaleźć wiele personalizowanych naklejek naściennych. Są nimi przede wszystkim pojedyncze litery i cyfry. Zaleca się ułożyć  z nich imię dziecka, nazwisko lub datę jego urodzin (oczywiście wszystko według upodobań i wizji rodziców). Istnieje też możliwość zakupu naklejki z całym imieniem, wówczas jest pewność, że napis będzie prosty, a montaż o wiele łatwiejszy.

W tym dziale  Jakie biurko dla dziecka ?

Jak w łatwy sposób urządzić spójny pokój?

Naklejki w zestawach to świetny sposób na stworzenie ciekawej historyjki na ścianie w pokoju pociechy. Stworzą one miejsce spójne i ciekawe zarówno do nauki, jaki i do zabawy. Są gwarancją na zadowolenie dziecka i satysfakcje rodziców.

Praktyczne rozwiązania w pokoju dziecka

Czy naklejki naścienne mogą być również praktyczne?

Na ścianach pokoju dziecięcego znakomicie sprawdzą się użyteczne naklejki, które będą dla dziecka czymś więcej niż tylko przyjaznym otoczeniem – są to tzw. miarki. Umieszczona na nich skala wzrostu, pokaże dziecku jak szybko rośnie i dostarczy mu wiele frajdy, również w późniejszych latach życia, dostarczając wielu miłych wspomnień.

Urozmaicony pokój dziecka

Jak w jeszcze bardziej pomysłowy urozmaicić pokój dziecka?

Doskonałym rozwiązaniem okazują się naklejki 3D. Przeważnie są to motylki z odstającymi skrzydłami. Trzeba przyznać, że dają one świetny trójwymiarowy efekt. Dzięki temu, że wyglądają na ścianie jak prawdziwe, z pewnością wzbudzą podziw każdego, kto je zobaczy.

Szeroki wybór naklejek naściennych daje rodzicom wiele możliwości urządzenia pokoju dla ich pociechy. Wystarczy mieć pomysł, aby ze zwykłego pokoju zrobić wspaniałe pomieszczenie. Naklejki stworzą świetny klimat w pokoju dziecka, a ono będzie w 100% zadowolone.